Efekty depilacji laserowej

Depilacja laserowa Bydgoszcz

długotrwały efekt bez bólu

Depilacja laserem jest najnowocześniejszym sposobem pozbywania się niechcianego owłosienia.

Coraz więcej kobiet rezygnuje z bolesnej i długotrwałej depilacji woskiem czy pastą cukrową. Popularność zyskuje zatem depilacja laserowa. Nic w tym dziwnego- jest to sposób, który gwarantuje najlepsze i długotrwałe efekty.

To, czy pozbędziemy się owłosienia na stałe zależy nie tylko od zastosowanego do depilacji urządzenia, ale także od struktury włosa i poziomu melaniny w skórze.

Najbardziej spektakularne efekty uzyskują osoby, które mają ciemne, twarde włoski. U osób z tą strukturą owłosienia już po pierwszym zabiegu może dojść do usunięcia 52% włosów.

Dzięki laserom możliwe jest usunięcie włosów nawet na zawsze! Aby było to możliwe, należy kilkakrotnie powtórzyć zabieg. W zależności od rodzaju owłosienia liczba zabiegów waha się od 5-15.


Masz już dość ciągle odrastających, ciemnych włosków, to znak, że powinnaś się zastanowić nad depilacją laserową. Ten zabieg jest w pełni bezpieczny dla twojej skóry i nie powoduje tak dużych podrażnień jak depilacja woskiem, pastą cukrową, czy innymi tradycyjnymi sposobami. Cena depilacji laserowej może wydawać się dosyć wysoka, jednak efekty zabiegów laserowych są o wiele lepsze, niż tradycyjnego depilowania czy golenia. Coraz więcej kobiet pozbywa się na stałe zbędnego owłosienia- aby pozbyć się włosków na zawsze należy zabieg kilkakrotnie powtórzyć. W zamian będziesz cieszyć się idealnie gładką skórą przez długi czas!